środa, 5 lutego 2014

Risk. Made In Warsaw

  

           Moje zamiłowanie do materiału dresowego trwa już dobrych kilka miesięcy. Pierwszą częścią garderoby, którą kupiłam była szara narzutka (http://designerbloom.blogspot.com/2013/07/trend-na-dres.html), potem były sukienki o różnych fasonach - proste, rozkloszowane a także te w wersji sportowej. Ale żadna z tych rzeczy nie skradła mojego serca tak, jak prezentowana dzisiaj marynarka. To cudo wypatrzyłam już jakiś czas temu na stronie internetowej zrzeszającej polskich projektantów - http://www.shwrm.pl/. Jest dziełem dwóch kobiet ukrywających się pod nazwą Risk. Made In Warsaw.
Marynarka leży wprost idealnie!  Posiada dwie kieszenie oraz urocze skrzydełka na ramionach. Brak zapięcia sprawia natomiast, iż odnosi się wrażenie wysmuklenia całej sylwetki.

Na dodatkową uwagę zasługuje fakt bardzo eleganckiego i jednocześnie przyjemnego dla oka zapakowania towaru. Po otwarciu pudelka pierwszą rzeczą, która rzuciła mi się w oczy był mały prostokącik (wykonany oczywiście z tkaniny dresowej), który okazał się być... kopertą, w środku której był paragon fiskalny :)! Na błękitnym papierze w białe serduszka wydrukowane logo firmy, podziękowanie za zakup oraz zabawna instrukcja dbania o produkt. A pod tym wszystkim, zawinięta w cieniutki, szeleszczący papier ona - wymarzona dresowa marynarka!Marynarkę można kupić tu:
http://riskmadeinwarsaw.com/
oraz tu:  http://www.shwrm.pl/marki/risk-madeinwarsaw-b.html

Zdjęcia - Katarzyna Rożek - https://www.facebook.com/katarzyna.rozek

5 komentarzy: